SLUŽBY ONSTAR

AKO NAĎALEJ VYUŽÍVAŤ SLUŽBY ONSTAR.

 

Chceli by ste využívať služby OnStar aj naďalej? Pred vypršaním skúšobnej lehoty vás budeme informovať emailom, aby ste sa mohli včas rozhodnúť, ako si želáte zakúpiť služby OnStar.1,2

Close

Ako Naďalej Využívať Služby OnStar.

Objednanie a pokračovanie služieb OnStar3 (okrem pripojenia Wi-Fi4) je jednoduché. Máte dve možnosti:

 

Možnosť č. 1: Prihláste sa do portálu OnStar pomocou svojich prihlasovacích údajov a prejdite do časti „Balíky OnStar“, kde si môžete zakúpiť balík služieb OnStar.

Možnosť č. 2: Stlačením modrého servisného tlačidla Service môžete hovoriť s poradcom systému OnStar. Pomôže vám s objednaním pokračovania služieb OnStar.


 

Informácie o cenách budú dostupné čoskoro.

 

1 Ak si ani po uplynutí skúšobného obdobia nezakúpite predplatné OnStar, nebudete môcť ďalej využívať služby OnStar, ani mať prístup k funkciám systému OnStar v aplikácii myOpel. Avšak aj bez aktívneho predplatného OnStar budete po ďalšie štyri roky dostávať mesačné emaily s informáciami o diagnostike vozidla, ak ste prihlásení na ich odber.

2 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

3 Ak sa na vaše vozidlo vzťahuje obdobie krytia asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance a zmluvné podmienky, systém OnStar vám poskytne bezplatnú asistenčnú pomoc na ceste. Ak sa na vaše vozidlo nevzťahuje obdobie krytia asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance alebo zmluvné podmienky, [VLOŽTE NÁZOV MIESTNEHO POSKYTOVATEĽA, napr. AA, ADAC] vám môže za svoje služby účtovať poplatok.

4 Informácie o bezplatnom skúšobnom období pre Wi-Fi Hotspot nájdete v časti „Získať OnStar“