Predchádzajúce
 • Opel OnStar - Your personal connectivity and service assistant
Ďalej

ZÁKAZNÍCI ROZPRÁVAJÚ SVOJ PRÍBEH

SLUŽBY ONSTAR

Opel OnStar - Services: Automatic Crash Response

OKAMŽITÁ POMOC PRI NEHODE: SYSTÉM ONSTAR VÁM MÔŽE ZACHRÁNIŤ ŽIVOT.

 

Jazda s dobrým pocitom: systém OnStar je s vami aj v prípade nehody. Aj keď už nie ste schopní privolať pomoc.

 

 

VŠETKO POD KONTROLOU – APLIKÁCIA SMARTPHONE.

 

Ako ďaleko môžem zájsť, než doplním palivo? Je tlak v pneumatikách v poriadku? A vôbec, kde som zaparkoval auto? Odpoveď nájdete jednoducho pomocou svojho smartfónu. Dokonca ešte skôr, než vykročíte z domu.

NEPRETRŽITÁ SLUŽBA TIESŇOVÉHO VOLANIA.

 

Závraty, mdloby, búšenie srdca: ak vy alebo niektorý z vašich cestujúcich, prípadne okoloidúci, potrebujete lekársku pomoc, sme tu pre vás.

PORUCHA? ONSTAR!

 

Mali ste v noci na ceste poruchu – a batéria vášho mobilného telefónu je vybitá? Stačí, ak stlačíte servisné tlačidlo Service služby OnStar a budete spojení s asistenčnou havarijnou službou Opel Roadside Assistance.

POMOC PRI ODCUDZENÍ VOZIDLA.
POMÔŽEME VÁM HO DOSTAŤ NASPÄŤ.

 

Ukradli vám vozidlo? Pomôžeme polícii nájsť ho. So systémom OnStar zostane zlodejom v pätách.

ŽIADNE NEPRÍJEMNÁ PREKVAPENIA – DIAGNOSTIKA VOZIDLA.


Nie ste vo svojom vozidle – ale systém OnStar je!

Ak sa v kabíne rozsvieti výstražná kontrolka, alebo niečo sa vám nezdá byť v poriadku, jednoducho sa spýtajte systému OnStar.

ROVNO DO CIEĽA – SIAHNUTIE CIEĽA CESTY.

 

Hľadáte konkrétnu reštauráciu alebo najbližšiu čerpaciu stanicu? Žiadny problém: s funkciou Stiahnutie cieľa cesty1 ste vždy o krok vpred.

VAŠE SÚKROMIE.
VAŠE ROZHODNUTIE.

 

Len jediná osoba môže rozhodnúť o tom, čo systém OnStar môže a nemôže: VY.

Opel OnStar - Headline: Configure your Opel with OnStar

NAKONFIGURUJTE SI SVOJ OPEL SO SYSTÉMOM ONSTAR

Predchádzajúce Ďalej
  Opel OnStar - Headline: Your connection to OnStar

  VAŠE PRIPOJENIE K SYSTÉMU ONSTAR

  Go to Opel's Vehilce Configurator webpage
  Go to Opel's Dealer Locator webpage
  Close

  Rovno do cieľa – siahnutie cieľa cesty.

  • Kam chcete ísť? Stlačte servisné tlačidlo Service a porozprávajte sa s nami. Váš poradca OnStar vám vyhľadá adresu požadovaného cieľa cesty a jednoducho ju odošle do vášho zabudovaného navigačného systému. Vy sa len pohodlne usaďte a vyrazte na cestu.

   

  • Ušetrite si čas aj nervy: funkcia Stiahnutie cieľa cesty v systéme OnStar vám uľahčí zmeniť cieľ cesty aj počas jazdy.

  1 Stiahnutie cieľa cesty nie je v ponuke pre modely ADAM, Corsa a KARL. Pre túto službu je potrebná integrovaná navigačná jednotka Opel a mapové údaje. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

  Close

  Žiadne nepríjemná prekvapenia – diagnostika vozidla.

  Vďaka systematickej diagnostike vozidla viete, aký je v ktorejkoľvek chvíli jeho aktuálny stav. Aby ste v prípade pochybností mohli včas reagovať. *1

   

  • O stave svojho vozidla môžete byť stále informovaní. Systém OnStar vám bude každý mesiac posielať email. Bude obsahovať dôležité aktuálne prevádzkové údaje o vašom vozidle od životnosti oleja až po tlak v pneumatikách. Takže budete mať dôležité informácie vždy poruke.

   

  • Rozsvietila sa v kabíne výstražná kontrolka? Stačí, ak stlačíte servisné tlačidlo Service a poradíte sa so svojím poradcom OnStar. Za pomoci diagnostiky na vyžiadanie bude poradca OnStar vedieť určiť, či došlo k nejakej škode, aká je závažná a či by ste mali ísť s vozidlom bezodkladne do opravy.

   

  • Naozaj musíte ísť s vozidlom do opravy? To je nemilé, ale systém OnStar vám to uľahčí: váš poradca OnStar pošle adresu najbližšieho servisného partnera značky Opel priamo do vášho zabudovaného navigačného systému Opel* 2.

  1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

   

  2 Stiahnutie cieľa cesty nie je v ponuke pre modely ADAM, Corsa a KARL. Pre túto službu je potrebná integrovaná navigačná jednotka Opel a mapové údaje.

  Close

  Nepretržitá služba tiesňového volania.

  Potrebujete vy, vaši cestujúci, alebo niekto z okoloidúcich okamžitú lekársku pomoc? Stačí, ak stlačíte tlačidlo SOS a poradca systému OnStar vám pomôže.

   

  Váš poradca OnStar pomocou systému GPS určí vašu presnú polohu a oznámi ju lekárskej záchrannej službe, ktorá čo najrýchlejšie vyrazí k miestu, kde sa nachádzate.1


  1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel, stupne výbavy alebo balíky OnStar. Platia príslušné zmluvné podmienky.

  Close

  Všetko pod kontrolou – aplikácia smartphone.

  Vďaka najmodernejšej aplikácii myOpel pre systém OnStar dosiahla jednoduchosť používania nový rozmer.

   

  • Dôležité informácie o svojom vozidle, ako je tlak v pneumatikách, životnosť oleja či hladina paliva, si jednoducho nájdete vo svojom mobilnom telefóne – kedykoľvek chcete.

   

  • Zabudli ste zamknúť auto? Žiadny problém! Zamknúť alebo odomknúť dvere na svojom vozidle môžete jednoducho pomocou svojho inteligentného telefónu2.

   

  • Zabudli ste, kde ste zaparkovali? Stačí, ak lokalizujete svoje vozidlo online.

   

  • Zapnite svetlá a klaksón: Budete mať možnosť počuť a vidieť, kde ste zaparkovali svoje vozidlo.

   

  • Na svojom smartfóne môžete pohodlne nájsť cieľ svojej cesty a priamo odoslať jeho adresu do zabudovaného navigačného systému Opel3.

   

  Ak chcete získať všetky mobilné služby OnStar, stačí, ak si stiahnete a nainštalujete aplikáciu myOpel z obchodu Google Play Store na mobilných zariadeniach s operačným systémom Android alebo z obchodu App Store na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS.

   

  Ak momentálne nemáte svoj smartfón s aplikáciou Smartphone pre systém OnStar poruke, postačí jediný telefonát do služieb OnStar. Po overení vášho bezpečnostného kódu PIN bude poradca systému OnStar schopný určiť polohu vášho vozidla a na diaľku ho zamknúť alebo odomknúť. Platí to aj v prípade, ak ste sa sami omylom vymkli zo svojho vozidla.


  1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívny účet OnStar a podliehajú dostupnosti a pokrytiu mobilnej siete. Platia príslušné zmluvné podmienky. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel, stupne výbavy alebo balíky OnStar. Kliknutím sem získate bližšie informácie. Platia príslušné zmluvné podmienky.

   

  2 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.

   

  3 Stiahnutie cieľa cesty nie je v ponuke pre modely ADAM, Corsa a KARL. Pre túto službu je potrebná integrovaná navigačná jednotka Opel a mapové údaje.

   

  Close

  Pomoc pri odcudzení vozidla. Pomôžeme vám ho dostať naspäť.

  Vaše vozidlo už nie je tam, kde ste ho nechali – pravdepodobne bolo odcudzené. Systém OnStar1 pomôže polícii nájsť ho.

   

  Vy urobte len jedno: nahláste krádež na polícii. Váš poradca OnStar potom môže polícii pomôcť pri hľadaní vášho vozidla.

   

  • Systém OnStar nájde polohu vášho Opelu pomocou systému GPS a bude sledovať jeho trasu. Tak bude polícia vedieť, kde sa vaše vozidlo nachádza.

   

  • Váš poradca OnStar môže vo vašom vozidle natrvalo vypnúť zapaľovanie – takže len čo sa motor vypne, zlodej už nebude môcť pokračovať v ceste.


  1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

  Close

  Porucha? Onstar!

  Pokazilo sa vám auto v neznámej oblasti? A máte slabý signál v mobilnom telefóne? Alebo vybitú batériu? Stlačte servisné tlačidlo Service a spojte sa so svojím poradcom systému OnStar.1 Poradca zaznamená váš problém a pomôže vám zohnať pomoc. Služba OnStar bude kontaktovať [VLOŽTE NÁZOV MIESTNEHO POSKYTOVATEĽA, napr. AA, ADAC] a – ak sa na vaše vozidlo vzťahuje obdobie krytia asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance a zmluvné podmienky – bezplatne pošle do vašej oblasti profesionálny tím na odstraňovanie havárií.2


  1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre niektoré modely vozidiel alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

   

  2 Ak sa na vaše vozidlo nevzťahuje obdobie krytia asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance alebo zmluvné podmienky, [VLOŽTE NÁZOV MIESTNEHO POSKYTOVATEĽA, napr. AA, ADAC] vám môže účtovať poplatok za svoje služby.

  Close

  Vaše súkromie.
  Vaše rozhodnutie.

  Chráňte si svoje súkromie – stlačením jediného tlačidla. V systéme OnStar nie je možné nič bez vášho súhlasu.

   

  • Z bezpečnostných dôvodov Pri zriaďovaní svojho účtu vy rozhodujete o kóde PIN. Ak by ste chceli využiť funkciu diaľkového odomykania dverí alebo1 službu pomoci pri odcudzení vozidla, poradca OnStar sa na to spýta. Je to teda jasné: nie zlodej – ale len vy máte prístup k svojmu vozidlu.

   

  • Ak podržíte stlačené tlačidlo ochrany súkromia Privacy vo svojom vozidle približne na päť sekúnd, kedykoľvek tým zamaskujete polohu svojho vozidla. Ak si to rozmyslíte, opäť stlačte tlačidlo Privacy na päť sekúnd a vaša poloha bude opäť verejne dostupná. Jedinou výnimkou je skutočne naliehavý prípad. *2

   

  • Vaše súkromie je pre nás dôležité: nikdy neposkytneme vaše osobné údaje ďalším stranám bez vášho súhlasu. Vaše informácie budú sprístupnené len systému OnStar a spoločnosti GM Holdings LLC (USA), jej sesterským spoločnostiam (napr. Adam Opel GmbH), vašim vybraným/preferovaným predajcom, firmám podieľajúcim sa na poskytovaní alebo realizácii služieb OnStar a – na vašu žiadosť – ďalším servisným spoločnostiam.

  1 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.

  2 V prípadoch, ako je havária alebo odcudzenie vášho vozidla.

  Close

  Okamžitá pomoc pri nehode: Systém onstar vám môže zachrániť život.

  • Pomoc pri nehode: Len čo sa vám uvoľní airbag, aktivuje sa automatická odpoveď na haváriu. Do centra OnStar sa okamžite odošlú všetky dôležité údaje o vozidle: poloha, smer jazdy, farba vozidla, či dokonca závažnosť nehody1.

   

  • Hovoríme s vami: Špeciálne vyškolení poradcovia systému OnStar začnú s vami hlasovú komunikáciu a budú s vami hovoriť prostredníctvom vášho hands-free hlasitého telefónu – aj keď ste v zahraničí, telefonát sa uskutoční vo vami zvolenom jazyku2.

   

  • Každá sekunda sa počíta: Len čo dostaneme všetky informácie a bude jasné, že potrebujete pomoc, poradca systému OnStar okamžite upovedomí záchrannú službu*.

   


  1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Platia príslušné zmluvné podmienky.

  2 Ak si želáte, aby bol váš hovor prijatý čo najrýchlejšie, vo výnimočných prípadoch in môžete byť spojení najprv s anglicky hovoriacim poradcom.

  Close
  Opel OnStar - A direct call

  Stačí jediný telefonát

   

  Je noc, ste v zahraničí a pokazilo sa vám auto? Netreba zúfať: stačí jediný telefonát do systému OnStar a my vám pomôžeme rýchlo a profesionálne.

   

  • Potrebujete pomoc? Stačí, ak nám zavoláte! Kompetentní poradcovia sú vám k službám 24 hodín denne 7 dní v týždni, 365 dní v roku.
  • Neviete, kam ste odložili kľúče od auta? Alebo ste ho zabudli zamknúť? Žiadny problém! Zavolajte servisné stredisko a my vám ihneď radi pomôžeme.
  • Systém OnStar je k dispozícii nepretržite aj v mnohých ďalších európskych krajinách – a, samozrejme, vo vašom zvolenom jazyku.


  1 Ak si želáte, aby bol váš hovor prijatý čo najrýchlejšie, vo výnimočných prípadoch in môžete byť spojení najprv s anglicky hovoriacim poradcom.

  2 Prehľad podporovaných jazykov je uvedený tu

  Close

  Frontal Crash! What happens next? #thankyouOnStar

  October 9th 2015: Charlotte Tyson is on the way to one of her friends, when she gets involved in a head-on collision with another car. First, she has a panic attack. Then she has a guardian angel. And now she’s got a story to tell she will never forget.

   

  In the event of a crash through which the airbags are inflated, vehicle sensors automatically alert an OnStar Advisor who can notify the emergency services, if needed… Automatic Crash Response is just one of the many innovative features of Opel OnStar.

  Close

  Táto zákazníčka je dojatá k slzám! #thankyouOnStar

  3. marca 2016: Eulalia Serrano ide na svojom Opeli Zafira cez Madrid. Na križovatke sa zdá byť cesta voľná, no znenazdajky – náraz. Šok. A upokojujúci hlas odnikiaľ.

   

  Ak dôjde k nárazu, senzory vo vašom Opeli automaticky upozornia servisné stredisko OnStar. Prostredníctvom telefónu s reproduktorom sa s vami ihneď spojí poradca služby OnStar a posúdi vašu situáciu. V prípade potreby vyhľadá vašu aktuálnu polohu a bezodkladne upozorní záchrannú službu. Systém automatickej odpovede na haváriu je len jednou z mnohých noviniek služby Opel OnStar.

   

   

  Close
  Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

  Tlačidlá systému OnStar vo vašom vozidle

   

  Jednoduchým stlačením tlačidla: pre komplexné služby OnStar sú kľúčové tri tlačidlá vo vašom vozidle. Vďaka nim vám môžeme byť neustále nablízku – pokiaľ sa stlačením čierneho tlačidla nevypnete a nezmiznete.

   

  Tieto tri tlačidlá v kabíne sú vaším priamym spojením so systémom OnStar:

   

  • Modré servisné tlačidlo Service vás prompne spojí s poradcom OnStar – takto môžete využívať väčšinu služieb OnStar.

  • V naliehavých situáciách stlačte červené núdzové tlačidlo SOS. Okamžite budete spojení s poradcom OnStar, ktorý vám čo najrýchlejšie poskytne pomoc.

  • Ak stlačíte čierne tlačidlo na ochranu súkromia Privacy a podržíte ho približne päť sekúnd, systém OnStar už nebude vedieť určiť polohu vášho vozidla – s výnimkou naliehavých situácií, napríklad v prípade dopravnej nehody alebo odcudzenia vozidla.
  Close

  Aplikácia Smartphone

   

  Aplikácia myOpel pre systém OnStar vám dokonca pomôže aj v prípade, že ste zabudli, kde ste si zaparkovali svoj Opel – stačí na diaľku zatrúbiť klaksónom a zablikať svetlami, a vaše vozidlo sa vám pripomenie.

   

  S aplikáciou myOpel pre systém OnStar1 môžete:

  • kontaktovať systém OnStar z ľubovoľného miesta
  • vyhľadať si dôležité informácie o vozidle, ako je napríklad tlak v pneumatikách
  • zamknúť alebo odomknúť vozidlo2
  • určiť polohu svojho vozidla online
  • aktivovať svetlá alebo klaksón, a nájsť tak svoje vozidlo
  • bez ťažkostí posielať adresy cieľov cesty do vášho zabudovaného navigačného systému Opel23.
  • Ak chcete využívať všetky služby aplikácie myOpel pre systém OnStar4, pri vašej registrácii bude zriadený účet myOpel.

  Aby ste mohli používať systém OnStar na inteligentnom telefóne, stačí, ak si stiahnete aplikáciu myOpel v obchode s aplikáciami Google Play Store. Ak používate telefón značky iPhone, aplikáciu myOpel nájdete v obchode AppStore.

  1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívny účet OnStar a podliehajú mobilnej sieti, dostupnosti a pokrytiu systémom GPS. Platia príslušné zmluvné podmienky. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu mobilnej siete a dostupnosti. Po vypršaní bezplatnej skúšobnej lehoty podliehajú poplatkom. Predplatné balíčky OnStar sa môžu líšiť od služieb obsiahnutých v bezplatnom skúšobnom balíku. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely vozidiel, stupne výbavy alebo balíky OnStar. Platia príslušné zmluvné podmienky.

  2 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.

  3 Stiahnutie cieľa cesty nie je v ponuke pre modely ADAM, Corsa a KARL. Pre túto službu je potrebná integrovaná navigačná jednotka Opel a mapové údaje.

  4 Bez aktívneho predplatného pre systém OnStar nebudete môcť využívať služby OnStar v aplikácii myOpel.