Predchádzajúce
 • Opel, Onstar, Overview, Header

  * Dostupnosť všetkých služieb OnStar sa skončí 31. decembra 2020.

Ďalej
 • Automatická odpoveď na haváriu
 • Nepretržitá služba tiesňového volania
 • Pomoc pri odcudzení vozidla
 • Asistenčná havarijná služba
 • Aplikácia pre mobilný telefón
 • Rezervácia hotela
 • Vyhľadanie parkovania
 • Diagnostika vozidla
 • Stiahnutie cieľa cesty

HODNOTENIE ZÁKAZNÍKOV:

Predchádzajúce
Ďalej

TAKTO MI SYSTÉM ONSTAR POMOHOL:

Predchádzajúce
 • “15 minút a svoje odcudzené vozidlo má naspäť!”

  “Bez systému OnStar by som tu dnes nebol a nerozprával vám o tom!”

 • “Poskytujete skvelé, úžasné služby”

  “Mať pri sebe tohto strážneho anjela (…) je absolútne fantastické!”

Ďalej

SLUŽBY ONSTAR.

Dostupnosť všetkých služieb OnStar sa skončí 31. decembra 2020.

Predchádzajúce
 • Opel, OnStar, Crash Assistance

  OKAMŽITÁ POMOC.

  Jazda s dobrým pocitom: systém OnStar je s vami aj v prípade, ak sa vám stane nehoda. Aj keď už nedokážete zavolať pomoc.

 • Opel, OnStar, Emergency Call

  SLUŽBA TIESŇOVÉHO VOLANIA 24 HODÍN DENNE.

  Závraty, mdloby, búšenie srdca: ak vy, niekto z vašich cestujúcich alebo okoloidúci potrebuje lekársku pomoc, sme tu pre vás.

 • Opel, OnStar, Stolen Vehicle Assistance

  POMOC PRI ODCUDZENÍ VOZIDLA. POMÔŽEME VÁM ZÍSKAŤ HO SPÄŤ.

  Ukradli vám vozidlo? Pomôžeme polícii nájsť ho. Buďte zlodejom v pätách so systémom OnStar!

 • PORUCHA? HAVÁRIA? ONSTAR!

  Pokazilo sa vám v noci na ceste vozidlo – a batéria vo vašom mobilnom telefóne je vybitá? Stačí stlačiť servisné tlačidlo OnStar a spojíte sa s asistenčnou havarijnou službou spoločnosti Opel.

Ďalej
Predchádzajúce
 • POMOC PRI NEHODE

 • NEPRETRŽITÁ SLUŽBA TIESŇOVÉHO VOLANIA

 • POMOC PRI ODCUDZENÍ VOZIDLA

 • ASISTENČNÁ HAVARIJNÁ SLUŽBA

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, OnStar, Smartphone App

  VŠETKO POD KONTROLOU - APLIKÁCIA PRE MOBILNÝ TELEFÓN.

  Ako ďaleko môžem ísť, než budem musieť doplniť palivo? Je tlak v pneumatikách v poriadku? Kde som zaparkoval? To všetko môžete zistiť pomocou svojho smartfónu skôr, než vôbec vyjdete z dverí.

Ďalej
Predchádzajúce
 • APLIKÁCIA PRE MOBILNÝ TELEFÓN

Ďalej
Predchádzajúce
 • Opel, OnStar, Hotel Booking

  REZERVÁCIA HOTELA BEZ POUŽITIA RÚK.

  Zmena plánov? Ste príliš unavení na to, aby ste pokračovali v jazde? Dovoľte našim poradcom, aby sa postarali o rezerváciu vášho hotela1 po ceste. Stačí stlačiť modré servisné tlačidlo.

 • Opel, OnStar, Find Parking

  VŽDY NÁJDETE MIESTO NA PARKOVANIE.

  Už nemusíte blúdiť po meste, aby ste našli voľné parkovacie miesto! Jediným stlačením tlačidla vám parkovací priestor nájdu naši poradcovia.1

 • Opel, OnStar, Vehicles Diagnostics

  ŽIADNE NEPRÍJEMNÉ PREKVAPENIA – DIAGNOSTIKA VOZIDLA.

  Vy nie ste v motore vášho vozidla – ale systém OnStar je!
  Ak sa v kabíne rozsvieti výstražné svetlo alebo niečo sa vám nezdá byť v poriadku, spýtajte sa systému OnStar.

 • Opel, OnStar, Destination Download

  ROVNO K VECI - STIAHNUTIE CIEĽA CESTY.

  Hľadáte konkrétnu reštauráciu alebo najbližšiu čerpaciu stanicu? Žiadny problém: s funkciou Stiahnutie cieľa cesty1 ste vždy o krok vpred.

Ďalej
Predchádzajúce
 • REZERVÁCIA HOTELA

 • VYHĽADANIE PARKOVANIA

 • DIAGNOSTIKA VOZIDLA

 • Stiahnutie cieľa cesty

Ďalej
Opel, OnStar, Smartphone App

AKO SYSTÉM ONSTAR CHRÁNI VAŠE SÚKROMIE.

Len jediný človek rozhoduje o tom, čo systém OnStar môže a nemôže robiť: VY.

Dôležité informácie o službách OnStar.

AKO SA PRIPOJIŤ K SYSTÉMU ONSTAR


Tlačidlá systému OnStar vo vašom vozidle


Aplikácia pre váš mobilný telefón


Stačí jeden telefonát

Close

Rovno k veci - Stiahnutie cieľa cesty

 • Kam chcete ísť? Stlačte servisné tlačidlo a povedzte nám to. Váš poradca OnStar vyhľadá adresu požadovaného cieľa vašej cesty a odošle ju do vášho zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel. Vy sa len pohodlne oprite a začnite jazdiť.
 • Ušetrite si čas aj nervy: Funkcia Stiahnuť cieľ cesty v systéme OnStar vám uľahčí zmenu cieľa cesty počas jazdy.

1Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

Close

Žiadne nepríjemné prekvapenia - Diagnostika vozidla

So systematickou Diagnostikou vozidla vždy poznáte stav svojho vozidla, takže v prípade pochybností viete včas reagova.1

 

 • S diagnostickými upozorneniami v reálnom čase môžete byť okamžite informovaní o stave vášho vozidla. Ak systém OnStar zaznamená, že niečo nie je v poriadku, napríklad že niektorá pneumatika je spľasnutá, automaticky vás na to upozorní – či ste vo vozidle alebo nie. Systém OnStar vám taktiež každý mesiac pošle email. Obsahuje nevyhnutné aktuálne pracovné údaje o vašom vozidle – od životnosti oleja až po tlak v pneumatikách – takže máte okamžitý prístup k dôležitým informáciám.

 

 • Rozsvietila sa v kabíne výstražná kontrolka? Stačí stlačiť servisné tlačidlo a môžete hovoriť s poradcom OnStar. Za pomoci služby Diagnostika na požiadanie dokáže poradca OnStar určiť, či došlo k poškodeniu, aké je vážne, a či s tým máte ísť do servisu.

 

 • Naozaj musíte ísť do servisu? Systém OnStar vám jednoznačne povie, či je to naozaj nevyhnutné: vás poradca OnStar vám pošle adresu ďalšieho servisného partnera spoločnosti Opel priamo do vašej zabudovanej satelitnej navigácie od spoločnosti Opel.2

1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné podmienky.

 

2 Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje.

Close

Všetko pod kontrolou - Aplikácia pre mobilný telefón

So špičkovou aplikáciou myOpel pre systém OnStar dosahuje jednoduchosť obsluhy nové rozmery. A je aj zábavná.1

 • Vyhľadajte si dôležité informácie o vozidle, ako je tlak v pneumatikách, životnosť oleja či hladina paliva, vo svojom mobilnom telefóne – kedy len chcete.
 • Zabudli ste zamknúť vozidlo? Žiadny problém! Dvere na vašom vozidle môžete zamknúť alebo odomknúť aj prostredníctvom svojho smartfónu.2
 • Zabudli ste, kde ste zaparkovali? Stačí vyhľadať polohu vozidla online.
 • Rozsvieťte svetlá alebo zatrúbte klaksónom: sami uvidíte a budete počuť, kde ste zaparkovali.
 • Svoj cieľ cesty si môžete pohodlne nájsť vo svojom smartfóne a odoslať jeho adresu do zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel.3


Ak chcete získať všetky mobilné služby OnStar, stačí si stiahnuť a nainsštalovať aplikáciu myOpel z obchodu Google Play Store pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo z obchodu App Store pre zariadenia Apple s operačným systémom iOS.

 

Ak nemáte poruke svoj smartfón s mobilnou aplikáciou myOpel ore systém OnStar, stačí jediný telefonát službe OnStar. Poradca OnStar skontroluje váš bezpečnostný PIN kód, na zákalde čoho bude vedieť určiť polohu vášho vozidla a dokáže na ňom diaľkovo zamknúť alebo odomknúť dvere. Funguje to aj vtedy, keď ste sa omylom vymkli z vlastného vozidla.

1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívne konto OnStar a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí. Platia príslušné podmienky. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely, úrovne výbavy alebo balíky OnStar. Kliknutím sem získate bližšie informácie. Platia príslušné podmienky.
2 Funkcia Diaľkového zamknutia/odomknutia dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.
3 Podmienkou pre funkciu Stiahnuť cieľ cesty je zabudovaná navigačná jednotka od spoločnosti Opel a mapové údaje.

Close

PORUCHA? HAVÁRIA? ONSTAR!

Pokazilo sa vám vozidlo na neznámom mieste? Máte slabý príjem signálu mobilného telefónu? Alebo sa vám na telefóne vybila batéria? Stlačte servisné tlačidlo OnStar a spojte sa s poradcom.1 Poradca zaznamená váš problém a pomôže vám zohnať pomoc. Systém OnStar sa spojí s a ten vyšle na miesto, kde sa nachádzate, profesionálny havarijný tím.2

1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

2 Systém OnStar vyšle na miesto, kde sa nachádzate, profesionálny havarijný tím. Ak má vaše vozidlo platné krytie Asistenčnej havarijnej služby pre nové vozidlá Opel, systém OnStar vás spojí s asistenčnou havarijnou službou spoločnosti Opel, ktorá bezplatne pošle pomoc, ktorá podlieha zmluvým podmienkam o havarijnej službe spoločnosti Opel. Ak máte aktívny účet OnStar bez prerušenia, spoločnosť Opel vám ponúkne predĺženie asistenčnej havarijnej služby až na XX rokov od prvej registrácie vozidla bez poplatku. Ak je vaše vozidlo mimo krytia Asistenčnej havarijnej služby pre nové vozidlá Opel, poskytovateľ havarijnej záchrannej služby vám môže za poskytnuté služby účtovať poplatok.

Close

Naši poradcovia OnStar vám radi nájdu parkovacie miesto a budú vás informovať o jeho aktuálnej dostupnosti, prevádzkových hodinách a cenách za parkovanie (prostredníctvom aplikácie Parkopedia).1 Ak si želáte, môžu tiež stiahnuť adresu parkovacej garáže do vašej satelitnej navigácie.

1 Prostredníctvom aplikácie Parkopedia.com - K dispozícii len pre parkoviská uvedené v aplikácii Parkopedia.com - Dostupnosť sa týka len okamihu kontaktu so systémom OnStar.

Close

Kto by nechcel osobného asistenta? So systémom OnStar to nie je problém! Kedykoľvek potrebujete nájsť v novom meste hotelovú izbu, naši poradcovia vám radi pomôžu1:

 

 • Naši poradcovia môžu pre vás vyhľadať, porovnať a rezervovať izbu v hoteli (prostredníctvom portálu booking.com).
 • Jediné, čo musíte urobiť: slovne potvrdiť preferovanú izbu a poskytnúť údaje o svojej kreditnej karte.
 • Poradcovia OnStar môžu dokonca stiahnuť adresu hotela do vašej zabudovanej satelitnej navigácie.
 • Potrebujete zmeniť rezerváciu? Žiadny problém! Stačí, ak poskytnete poradcovi číslo cesty a svoju emailovú adresu, a o ostatné sa už postará poradca.

1 Poradca OnStar vám môže rezervovať izbu v hoteli prostredníctvom portálu booking.com. Ak použijete túto službu, podmienky vašej hotelovej rezervácie a podrobnosti, ktoré poskytnete poradcovi OnStar, budú odoslané priamo na portál booking.com. Tieto informácie budú podliehať používateľským podmienkam portálu booking.com a Vyhláseniu o ochrane osobných údajov, ktoré nájdete tu, ako aj platným zmluvným podmienkam vášho hotela. Z portálu booking.com dostanete email s potvrdením vašej rezervácie. Ak si neželáte, aby portál booking.com získal vaše osobné údaje, nemali by ste túto službu používať. Upozorňujeme, že systém OnStar vám len pomáha pri rezervácii a nie je zodpovedný za služby poskytované portálom booking.com ani príslušným hotelom. Vyžaduje sa emailová adresa a platná kreditná karta.

Close

Vaše súkromie. Vaše rozhodnutie.

Chráňte si svoje súkromie – jediným stlačením tlačidla. V systéme OnStar nie je možné nič bez vášho súhlasu.

 • V záujme svojej bezpečnosti si pri zriaďovaní účtu sami zvolíte PIN kód. Ak by ste chceli použiť funkciu diaľkového odomykania dverí1 alebo pomoc pri odcudzení vozidla, poradca OnStar sa vás na to spýta. Tak bude jasné, že len vy máte prístup k svojmu vozidlu.
 • Ak vo svojom vozidle stlačíte tlačidlo súkromia a podržíte ho približne päť sekúnd, môžete kedykoľvek zakryť polohu svojho vozidla. Ak zmeníte názor, stlačte a podržte na päť sekúnd tlačidlo súkromia ešte raz a vaša poloha sa zviditeľní. Jedinou výnimkou je skutočná núdzová situácia.2
 • Vaše súkromie je pre nás dôležité: vaše osobné údaje nikdy neposkytujeme ďalej bez vášho súhlasu. Vaše informácie budú zverejnené len spoločnostiam OnStar a GM Holdings LLC (USA), jej pridruženým spoločnostiam (napr. Adam Opel GmbH), vašim vybraným/obľúbeným predajcom, spoločnostiam, ktoré sa podieľajú na poskytovaní alebo vykonávaní služieb OnStar a, na vašu žiadosť, ďalším spoločnostiam poskytujúcim služby.

1 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím sem získate bližšie informácie.

2 V prípadoch, ako je napríklad dopravná nehoda alebo odcudzenie vášho vozidla.

Close

Pomoc pri odcudzení vozidla. Pomôžeme vám získať ho späť.

Ak vaše vozidlo už nie je tam, kde ste ho nechali – pravdepodobne ho niekto ukradol. Systém OnStar1 dokáže pomôcť polícii nájť ho.

 

Stačí, ak nahlásite krádež polícii. Váš poradca OnStar následne dokáže polícii pomôcť pri hľadaní vášho vozidla.

 

 • Systém OnStar určí polohu vášho vozidla Opel pomoocu lokalizačného systému GPS a sleduje jeho trasu. Tak polícia vie, kde sa vaše vozidlo nachádza.
 • Váš poradca OnStar môže vo vašom vozidle natrvalo vypnúť funkciu zapaľovania, len čo sa vypne motor. To znamená, že zlodej s ním už nemôže pokračovať v ceste.

1Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Aplikácia pre váš mobilný telefón

 

Vaša cesta sa začína vo vašom mobilnom telefóne: odomknite vozidlo a skontrolujte životnosť oleja – ešte skôr, než si sadnete za volant! Mobilná aplikácia myOpel pre systém OnStar vám vie pomôcť dokonca aj v prípade, ak ste zabudli, kde ste zaparkovali svoj Opel – stačí na diaľku zahúkať klaksónom a zablikať svetlami, a vaše vozidlo sa vám pripomenie.

 

S aplikáciou myOpel pre systém OnStar1 môžete:

 

 • Spojiť sa so systémom OnStar odkiaľkoľvek
 • Vyvolať dôležité informácie o vozidle, ako je napríklad tlak v pneumatikách
 • Zamknúť alebo odomknúť vozidlo2
 • Zistiť polohu svojho vozidla online
 • Aktivovať svetlá alebo klaksón, aby ste priamo našli svoje vozidlo
 • Bez problémov odosielať adresy cieľov cesty do vášho zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel3
 • Využívať výhody všetkých služieb aplikácie myOpel pre systém OnStar4, pri registrácii vám bude zriadený účet myOpel

Ak chcete používať systém OnStar vo vašom smartfóne, stačí si stiahnuť aplikáciu myOpel vo virtuálnom obchode Google Play Store. Ak používate telefón značky iPhone, aplikáciu myOpel nájdete vo virtuálnom obchode AppStore.

1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívny účet OnStar a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Platia príslušné podmienky. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely, stupne výbavy alebo balíky služieb OnStar. Platia príslušné podmienky.

2 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím získate bližšie informácie.

3 Podmienkou pre funkciu Stiahnutie cieľa cesty je potrebná zabudovaná navigácia od spoločnosti Opel a mapové dáta.

4 Bez aktívneho predplatného služieb OnStar nebudete môcť využívať služby OnStar v aplikácii myOpel.

Close
Opel OnStar - A direct call

Stačí jeden telefonát

Ak chcete hovoriť s poradcom OnStar, stlačte modré servisné tlačidlo vo svojom vozidle, alebo nám zavolajte.

Systém OnStar je k dispozícii nepretržite v mnohých európskych krajinách – a, samozrejme, vo vašom zvolenom jazyku.1

Aby sme odpovedali na váš hovor čo najrýchlejšie, môžete byť vo výnimočných prípadoch spojení najprv s poradcom hovoriacim po anglicky.

Close

Služba tiesňového volania 24 hodín denne

Potrebujete vy, váš spolucestujúci alebo okoloidúci okamžitú lekársku pomoc? Stlačí stlačiť tlačidlo SOS a poradca OnStar vám pomôže.


Váš poradca OnStar použije lokalizačný systém GPS, aby vedel poskytnúť vašu presnú polohu záchrannej lekárskej službe, ktorá vyrazí na miesto čo najrýchlejšie.1

1Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.

Close

Okamžitá pomoc pri nehode: Systém OnStar vám môže zachrániť život

 • Pomoc pri nehode: Len čo sa roztvorí váš airbag, aktivuje sa funkcia Automatická odpoveď na haváriu. Všetky dôležité údaje o vozidle sa ihneď odošlú do centra systému OnStar: poloha, smer jazdy, ba dokonca aj závažnosť nehody.1

 

 • Hovoríme s vami: Špeciálne vyškolení poradcovia OnStar s vami budú hovoriť prostredníctvom vášho hands-free hlasitého telefónu – aj v prípade, že ste v zahraničí, hovor bude vo vašom zvolenom jazyku.2

 

 • Každá sekunda sa počíta: Len čo budeme mať k dispozícii všetky informácie a bude jasné, že potrebujete pomoc, poradca OnStar okamžite upovedomí záchrannú službu.1

1 Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Platia príslušné zmluvné podmienky.

2 Aby sme odpovedali na váš hovor čo najrýchlejšie, môžete byť vo výnimočných prípadoch spojení najprv s poradcom hovoriacim po anglicky.

Close

Dôležité informácie

 1. Dostupnosť všetkých služieb OnStar a Wi-Fi sa skončí 31. decembra 2020. Po tomto dátume nebudú dostupné žiadne skúšobné verzie ani platené služby či balíky predplatného, a to sa týka aj služieb tiesňového volania.
 2. Všetky služby závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.
 3. Služby OnStar poskytuje spoločnosť OnStar Europe Ltd a vyžadujú účet v tejto spoločnosti.
 4. Tu www.opel.sk/onstar nájdete viac informácií o službách OnStar a Wi-Fi.
 5. Po skončení 12-mesačnej skúšobnej verzie platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka.
 6. Služby Wi-Fi poskytuje príslušný prevádzkovateľ mobilnej siete a vyžadujú dodatočný účet u tohto prevádzkovateľa. Skúšobná verzia pripojenia Wi-Fi má časové obmedzenie a obmedzený objem dát. Po jej skončení platia príslušné poplatky.
 7. Služby pomoci v núdzi OnStar nie sú služby eCall na účely právnych predpisov týkajúcich sa systému eCall.
 8. OnStar slúži ako prepojenie na existujúcich poskytovateľov tiesňových služieb. Navyše, nie všetky vozidlá môžu prenášať všetky údaje o nehode.
 9. Niektoré prvky aplikácie pre smartfóny nemusia byť dostupné pre všetky vozidlá/stupne výbavy a môžu vyžadovať predplatné na systém OnStar. Tu www.opel.sk/onstar/ziskajte-onstar.html nájdete viac podrobností a informácie o obmedzeniach.
 10. OnStar nasmeruje na vašu pozíciu profesionálny havarijný tím. Ak sa na vaše vozidlo vzťahuje cestná asistenčná služba pre nové vozidlá od spoločnosti Opel/Vauxhall, systém OnStar sa spojí s cestnou asistenčnou službou Opel/Vauxhall, ktorá bezplatne vyšle pomoc na základe zmluvných podmienok platných pre cestnú asistenčnú službu Opel/Vauxhall. Ak sa na vaše vozidlo nevzťahuje cestná asistenčná služba pre nové vozidlá od spoločnosti Opel/Vauxhall, poskytovateľ havarijných služieb si môže účtovať poplatky za poskytnuté služby.
 11. Poradca OnStar vám môže pomôcť zarezervovať izbu v hoteli prostredníctvom stránky Booking.com, v súlade s používateľskými podmienkami a vyhlásením o ochrane osobných údajov stránky Booking.com, ktoré nájdete na webovej stránke Booking.com, ako aj platnými zmluvnými podmienkami hotela. Systém OnStar pomáha pri rezervácii a nezodpovedá za služby poskytované stránkou Booking.com alebo príslušným hotelom. Vyžaduje sa e-mailová adresa a údaje o kreditnej karte.
 12. Dostupné len pre parkoviská uvedené v zozname na stránke Parkopedia.com. Dostupnosť parkovísk závisí od času kontaktovania služby OnStar a môže sa meniť.
 13. Niektoré prvky funkcie Stiahnuť cieľ cesty nemusia byť dostupné pre všetky vozidlá/stupne výbavy. Služba sťahovania cieľa cesty vyžaduje zabudovanú navigáciu Opel/Vauxhall a mapové údaje. Tu www.opel.sk/onstar nájdete viac podrobností a informácie o obmedzeniach.
Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

Tlačidlá systému OnStar vo vašom vozidle

Stačí jediné stlačenie tlačidla: Tri tlačidlá vo vašom vozidle sú kľúčom ku komplexným službám OnStar. Takto sme tu vždy pre vás – pokiaľ nestlačíte čierne tlačidlo, a my zmizneme.

 

Tri tlačidlá v kabíne sú vaším priamym spojením so systémom OnStar:

 

 • Modré servisné tlačidlo vás rýchlo spojí s poradcom OnStar – takýmto spôsobom môžete využívať väčšinu služieb OnStar.
 • V naliehavom prípade stlačte červené tlačidlo SOS. Budete okamžite spojení s poradcom OnStar, ktorý vám čo najskôr poskytne pomoc.
 • Ak stlačíte čierne tlačidlo súkromia a podržíte ho približne päť sekúnd, systém OnStar už nebude vedieť určiť polohu vášho vozidla – s výnimkou naliehavých situácií, ako je napríklad nehoda alebo odcudzenie vozidla.